Форми для 3D панелей

Гнучкі поліуретанові форми для гіпсових 3D панелей.

Підходять для заливання гіпсових, цементно-піщаних розчинів та інших сумішей.

В виде сетки:
Быстрый просмотр

Комплект поліуретанових форм «КОЛОС».

(0)
42.00 $

Комплект поліуретанових форм «КОЛОС».● Наші форми виготовлені з високоякісного австралійського поліуретану.● Ідеальна геометрія, гнучкі та міцні форми.● Підходять для домашнього декору та бізнесу.● Ціни від виробника.Набір складається з 2 гнучких поліуретанових форм.Розміри кожної форми: 251 х 177 х 11 мм.Повні розміри форм ви можете побачити ..

Быстрый просмотр

Набір форм для LED-стрічки з імітацією натурального каменю.

(0)
109.00 $

Набір форм для LED-стрічки з імітацією натурального каменю.● Наші форми виготовлені з високоякісного австралійського поліуретану.● Ідеальна геометрія, гнучкі та міцні форми.● Підходять для домашнього декору та бізнесу.● Ціни від виробника.Набір складається з 3 гнучких поліуретанових форм.Розміри:1. 300 х 300 х 10 мм.2. 300 х 300 х 20 мм.3. 300 х 30..

Быстрый просмотр

Форма "АБСТРАКТ" для гіпсових 3D панелей.

(0)
170.00 $

Гнучка поліуретанова форма "АБСТРАКТ" для гіпсових 3D панелей підходить для заливки гіпсових, цементно-піщаних розчинів та інших сумішей.Форма універсальна для внутрішнього та зовнішнього використання.Поліуретан дозволяє швидко та легко вилучити готовий виріб. Поверхня виробленого з гіпсу або бетону гладка, блискуча, глянсова, тому ідеально підходи..

Быстрый просмотр

Форма "АМБРОВА ВУАЛЬ" для гіпсових 3D панелей.

(0)
109.00 $

Гнучка поліуретанова форма "АМБРОВА ВУАЛЬ" для гіпсових 3D панелей підходить для заливання гіпсових, цементно-піщаних розчинів та інших сумішей.Форма універсальна для внутрішнього та зовнішнього використання.Поліуретан дозволяє швидко та легко вилучити готовий виріб. Поверхня виробленого з гіпсу або бетону гладка, блискуча, глянсова, тому ідеально ..

Быстрый просмотр

Форма "БРИЗ" парна для гіпсових 3D панелей.

(0)
218.00 $

Гибкая полиуретановая форма "БРИЗ" парная для гипсовых 3D панелей подходит для заливки гипсовых, цементно-песчаных растворов и других смесей.Форма универсальна для внутреннего и наружного использования. Полиуретан позволяет быстро и легко изъять готовое изделие. Поверхность полученного изделия из гипса или бетона гладкая, блестящая, ..

Быстрый просмотр

Форма "КЛІНКЕР-ЦЕГЛА" для гіпсових 3D панелей.

(0)
80.00 $

Гнучка поліуретанова форма "КЛІНКЕР-ЦЕГЛА" для гіпсових 3D панелей підходить для заливання гіпсових, цементно-піщаних розчинів та інших сумішей.Форма універсальна для внутрішнього та зовнішнього використання.Поліуретан дозволяє швидко та легко вилучити готовий виріб. Поверхня виробленого виробу з гіпсу або бетону гладка, блискуча, глянсова, тому ід..

Быстрый просмотр

Форма "ЛІНІЇ" для гіпсових 3D панелей.

(0)
105.00 $

Гибкая полиуретановая форма "ЛИНИИ" для гипсовых 3D панелей подходит для заливки гипсовых, цементно-песчаных растворов и других смесей.Форма универсальна для внутреннего и наружного использования. Полиуретан позволяет быстро и легко изъять готовое изделие. Поверхность полученного изделия из гипса или бетона гладкая, блестящая, глянцевая, ..

Быстрый просмотр

Форма "ЛОФТ - КВАДРО" для гіпсових 3D панелей.

(0)
105.00 $

Гнучка поліуретанова форма "ЛОФТ - КВАДРО" для гіпсових 3D панелей підходить для заливання гіпсових, цементно-піщаних розчинів та інших сумішей.Форма універсальна для внутрішнього та зовнішнього використання.Поліуретан дозволяє швидко та легко вилучити готовий виріб. Поверхня виробленого з гіпсу або бетону гладка, блискуча, глянсова, тому ідеально ..

Быстрый просмотр

Форма "МЕЛГІПСОН" для гіпсових 3D панелей.

(0)
109.00 $

Гибкая полиуретановая форма "МЭЛГИПСОН" для гипсовых 3D панелей подходит для заливки гипсовых, цементно-песчаных растворов и других смесей.Форма универсальна для внутреннего и наружного использования. Полиуретан позволяет быстро и легко изъять готовое изделие. Поверхность полученного изделия из гипса или бетона гладкая, блестящая, глянцев..

Быстрый просмотр

Форма "РОБЕРТА" для гіпсових 3D панелей.

(0)
80.00 $

Гибкая полиуретановая форма "РОБЕРТА" для гипсовых 3D панелей подходит для заливки гипсовых, цементно-песчаных растворов и других смесей.Форма универсальна для внутреннего и наружного использования. Полиуретан позволяет быстро и легко изъять готовое изделие. Поверхность полученного изделия из гипса или бетона гладкая, блестящая, глянцевая..

Быстрый просмотр

Форма "ЦЕГЛА МОНМОРАНСІ" для гіпсових 3D панелей.

(0)
73.00 $

Гибкая полиуретановая форма "КИРПИЧ МОНМОРАНСИ" для гипсовых 3D панелей подходит для заливки гипсовых, цементно-песчаных растворов и других смесей.Форма универсальна для внутреннего и наружного использования. Полиуретан позволяет быстро и легко изъять готовое изделие. Поверхность полученного изделия из гипса или бетона гладкая, блестящая,..

Быстрый просмотр

Форми "КОЛОСОК" (комплект) для гіпсових 3D панелей.

(0)
49.00 $

Гибкие полиуретановые формы "КОЛОСОК" (комплект) для гипсовых 3D панелей подходят для заливки гипсовых, цементно-песчаных растворов и других смесей.Комплект из 2-х форм.Размеры: 200 х 100 х 55 мм.Формы универсальные для внутреннего и наружного использования. Полиуретан позволяет быстро и легко изъять готовое изделие. Поверхность полученно..

Быстрый просмотр

Форми "ЛЕД-КВАДРАТИ" (комплект) для гіпсових 3D панелей.

(0)
124.00 $

Гибкие полиуретановые формы "ЛЭД-КВАДРАТЫ" (комплект) для гипсовых 3D панелей подходят для заливки гипсовых, цементно-песчаных растворов и других смесей.Комплект  из 4-х форм - габариты 250 х 250 х 30 х 20 х 10 мм Формы универсальные для внутреннего и наружного использования. Полиуретан позволяет быстро и легко из..

Быстрый просмотр

Форми "ЛЕД-ПЕЛЮСТКИ" (комплект) для гіпсових 3D панелей.

(0)
95.00 $

Гнучкі поліуретанові форми "ЛЕД-ПЛЕСТКИ" (комплект) для гіпсових 3D панелей підходять для заливання гіпсових, цементно-піщаних розчинів та інших сумішей.Комплект форм для створення ЛЕД-рельєфу.Детальні розміри на фото.Форми універсальні для внутрішнього та зовнішнього використання.Поліуретан дозволяє швидко та легко вилучити готовий виріб. Поверхня..

Быстрый просмотр

Форми "ОЛІВUA" (комплект) для гіпсових 3D панелей.

(0)
205.00 $

Гибкие полиуретановые формы "ОЛИВUA" (комплект) для гипсовых 3D панелей подходят для заливки гипсовых, цементно-песчаных растворов и других смесей.Комплект состоит из 2-х форм.Размер формы 500 х 500 х 23 мм.Формы универсальные для внутреннего и наружного использования. Полиуретан позволяет быстро и легко изъять готовое изделие. Поверхност..

Показано с 1 по 15 из 19 (всего 2 страниц)
IT - курсы онлайн