Магазин ФОРМДЕКОР-UA спеціалізується на виробництвї та продажу поліуретанових форм та штампів для декоративного каменю, фасадної, інтер'єрної та тротуарної плитки, тротуарної плитки, облицювальної цегли, 3D блоків та 3D панелей, скульптур, статуй, панно та елементів архітектурного.

Наша продукція виробляється з якісного поліуретану та має чудові властивості та належну якість.

У нас Ви зможете вибрати форми та штампи як для господарських потреб, так і для бізнесу. Всі представлені моделі є у наявності.


Доставка товару здійснюється (за передоплатою) у всі країни СНД, окрiм РФ

По Україні замовлення надсилаються транспортними компаніями Нова Пошта та Укрпошта. Термін доставки: 1-3 дні.

Для розрахунку вартості доставки оформіть замовлення на сайті, протягом дня Ви отримаєте відповідь із сумою та реквізитами для оплати. Розрахувати вартість самостійно можна тут: https://ukrposhta.ua/

З моменту передачі товарів Клієнта поштовій службі (перевізнику) Послуги Виконавця вважаються повністю виробленими.

Термін доставки залежить від обраного способу доставки. Ваше замовлення буде відправлено на вашу адресу через 2-4 дні після оплати вартості доставки на нашому сайті.

Виконавець не несе відповідальності за дії державних поштових/кур'єрських служб та транспортних компаній (кур'єр, перевізник), а також не може вплинути на швидкість доставки Товару Клієнту.

При затримці доставки посилки Виконавець подає заяву на пошук посилки Клієнта через поштову службу країни відправлення (перевізника, кур'єрської служби).

У разі виникнення обставин, передбачених договором страхування (наприклад, ушкодження, втрата в дорозі, нестача), Виконавець подає скаргу до відповідної інстанції на відшкодування страхової суми.

Після отримання страхової виплати Виконавець переказує гроші на рахунок Клієнта.

Задайте нам питання про доставку по телефону або через форму Зворотнього зв'язку.


Наш магазин приймає такі способи оплати:

1. Оплата замовлення готівкою. 

Оплата замовлення здійснюється готівкою у гривні, безпосередньо в момент отримання посилки (накладений платіж).

2. Оплата замовлення банківською карткою. 

Ви можете оплатити товар банківською карткою під час оформлення замовлення. Можлива передоплата. Ми приймаємо до оплати банківські картки Visa та Master Card.

3. Переказ на банківський рахунок.

Ви можете оплатити покупки шляхом переказу коштів на наш розрахунковий рахунок.


Сподіваємося що товар, придбаний у нашому магазині допоможе вам зробити Вашу присадибну ділянку та Вашу оселю красивою, стильною та затишною!

IT - курсы онлайн