Умови угоди про користування послугами Інтернет-магазину ФОРМДЕКОР-UA.

Ця угода (далі "Угода") укладається між Інтернет-магазином ФОРМДЕКОР-UA, розташованим у мережі Інтернет за адресою https://formdekor.com/ (далі "Інтернет-магазин" або "Сайт") та користувачем послуг Інтернет-магазину ( далі "Покупець"), та визначає умови придбання товарів через Сайт.


1. Основні положення

1.1. Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином у момент оформлення замовлення. Покупець підтверджує свою згоду з умовами, встановленими цією Угодою.

1.2. Ця Угода, а також інформація про товар, представлена ​​на Сайті, є публічною офертою.

1.3. До відносин між Покупцем та Інтернет-магазином застосовуються положення ЦК України про роздрібну купівлю-продаж, а також Закон України "Про захист прав споживачів" та інші правові акти, прийняті відповідно до них.

1.4. Покупцем може бути будь-яка фізична або юридична особа, здатна прийняти та сплатити замовлений ним товар у порядку та на умовах, встановлених цією Угодою, на території України.

1.5. Інтернет-магазин залишає за собою право вносити зміни до цієї Угоди.

1.6. Ця Угода повинна розглядатися у тому вигляді, як вона опублікована на Сайті, та має застосовуватись та тлумачитися відповідно до законодавства України.


2. Інформація про товар

2.1. Товар представлений на сайті через фото-зразки, що є власністю Інтернет-магазину.

2.2. Товар може відрізнятись від фото-зразків, але обов'язково буде відповідати характеристикам обраної позиції.

2.3. Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією: ціною та описом товару.

2.4. На прохання Покупця менеджер Інтернет-магазину може надати (телефоном або за допомогою електронної пошти) іншу інформацію, необхідну та достатню, з точки зору Покупця, для прийняття ним рішення про купівлю товару.

2.5. Вказана на Сайті ціна товару може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку, але не після того, коли замовлення вже зроблено Покупцем та підтверджено Інтернет-магазином.


3. Порядок придбання товару

3.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті. Кожен товар може бути замовлений у будь-якій кількості. Замовлення може бути оформлене Покупцем такими способами: зроблено за телефоном або оформлено самостійно на Сайті. Подробиці оформлення замовлення через Сайт описані у розділі "Доставка".

3.2. Після оформлення замовлення на e-mail Покупця надсилається рахунок, що підтверджує прийняття замовлення, із зазначенням найменувань обраних товарів та загальної суми замовлення, що є невід'ємною частиною цієї Угоди. Далі менеджер Інтернет-магазину зв'язується з Покупцем (телефоном або електронною поштою) для отримання підтвердження замовлення.

3.3. За відсутності товару на складі менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний повідомити про це Покупця (телефоном або за допомогою електронної пошти).

3.4. Покупець має право зробити попереднє замовлення на товар, що тимчасово відсутній на складі, шляхом внесення передоплати в порядку, обумовленому з менеджером Інтернет-магазину. При передоплаті товару замовлення обробляється лише після внесення передоплати.

3.5. За відсутності товару Покупець має право замінити його іншим товаром або анулювати замовлення.

3.6. Покупець має право відмовитися від замовленого товару у будь-який час до його відправки Покупцю, завчасно повідомивши про це Інтернет-магазин (телефоном або за допомогою електронної пошти).


4. Доставка и приемка-передача товара

4.1. Доставка товару, замовленого в Інтернет-магазині, у узгодженій кількості та асортименті, здійснюється різними службами доставки по всій території України.

4.2. Можливість доставки товару до інших країн (терміни, вартість тощо) обговорюється окремо у кожному випадку.

4.3. Витрати на доставку товару вказані у рахунку виставленим під час оформлення замовлення, доставка товару може бути як платна так і безкоштовна.

4.4. Відправлення та доставка замовленого товару провадиться в обумовлені з Покупцем терміни.

4.5. Покупець зобов'язаний у присутності кур'єра Інтернет-магазину провести приймання замовленого товару за кількістю, якістю, асортиментом та комплектністю товару.

4.6. Фактом приймання товару Покупцем є оплата товару.


5. Оплата товару

5.1. Способи оплати товару вказані на Сайті у розділі "Оплата та доставка". Порядок та умови оплати замовленого товару обумовлюються Покупцем із менеджером Інтернет-магазину.

5.2. При готівковому розрахунку Покупець оплачує товар шляхом передачі грошей представнику Інтернет-магазину, який доставить товар.

5.3. За безготівкового розрахунку Покупець вносить стовідсоткову передоплату товару шляхом перерахування грошей на розрахунковий рахунок Інтернет-магазину.

5.4. Товар оплачується лише у гривнях.


6. Повернення товару

6.1. Покупець має право відмовитися від товару після його отримання протягом 14 днів, якщо товар не використовувався. Повернення товару належної якості можливе у разі, якщо він не був у використанні, збережено його товарний вигляд, не порушено заводську упаковку, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт та умови купівлі зазначеного товару.

6.2. Покупець не має права відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно Покупцем, що його купує.

6.3. При відмові Покупця від товару Інтернет-магазин повертає йому грошову суму, сплачену за товар, за вирахуванням суми витрат Інтернет-магазину, пов'язаних з доставкою товару Покупцю та вивезенням товару від Покупця, не пізніше ніж через десять днів з дня пред'явлення Покупцем відповідної вимоги.


7. Конфіденційність особистих даних

7.1. Зберігання та використання Сайтом наданих користувачами особистих даних повністю відповідає чинному законодавству України щодо недоторканності особистої інформації. Особисті дані користувачів не надаються третім особам, але зберігаються для надання послуги з продажу товарів, представлених Сайтом. Сайт залишає за собою право використовувати дану інформацію з маркетинговою метою.


8. Інше

8.1. Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати та скорочувати товарну пропозицію на Сайті, регулювати доступ до купівлі будь-яких товарів, а також зупиняти або припиняти продаж будь-яких товарів на власний розсуд.


ПОЛІТИКА ПОВЕРНЕННЯ АБО ОБМІНУ ПРИДБАНОГО ТОВАРУ

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» ви маєте право повернути або обміняти товар належної якості з будь-якої причини протягом 14 днів з моменту покупки, за дотриманням зазначених нижче умов та положень.


ОБМІН І ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ

Ви можете обміняти товар належної якості на аналогічний товар або інший товар з відшкодуванням цінової різниці, або повернути гроші. Обмін товару провадиться протягом 14 днів, без урахування дня покупки шляхом його передачі продавцю. Будь ласка, переконайтеся, що товар не був у вжитку, відсутні сколи та потертості, збережені його упаковка, товарний вигляд, споживчі властивості, заводські пломби, маркування, фабричні ярлики, наклейки та документи, а також є товарний чек або касовий чек або інший документ, що підтверджує оплату вказаного товару.


Ми також маємо право відмовити вам у заміні товару або його поверненні, якщо:

  • з моменту придбання товару пройшло понад 14 днів без урахування дня покупки;
  • при перевірці якості товару були виявлені ознаки втручання у влаштування товару (розтин, спроби ремонту) або знайдено сліди не цільового використання;
  • внесено конструктивні зміни до товару та/або його складових, або виявлено їх спроби.

У разі повернення товару належної якості, витрати на доставку товару та відправлення назад продавцю оплачуються за домовленістю.

При пересиланні товару службами кур'єрської доставки, поштою або будь-якими суб'єктами логістичних сервісів для його повернення всі питання, що виникли з врегулюванням ситуацій пов'язаних з псуванням товару, його повним знищенням або втратою покладаються на покупця.

Звертаємо Вашу увагу, що згідно з п.3 ст.4 Закону України «Про захист прав споживачів» покупець зобов'язаний:

  • перед початком експлуатації товару уважно ознайомитись із правилами експлуатації, паспортом чи іншою, наданою магазином документацією на товар;
  • у разі необхідності отримати роз'яснення та консультацію щодо умов, особливостей та правил використання товару – до початку використання товару;
  • користуватися товаром згідно з його цільовим призначенням та дотримуватись умов (вимог, норм, правил, умов), встановлених виробником товару в експлуатаційній документації;
  • з метою запобігання негативним наслідкам для споживача щодо використання товару – дотримуватись передбаченої експлуатаційною документацією спеціальних правил безпеки, а у разі відсутності таких правил у документації – звичайних зрозумілих методів безпеки, встановлених для товарів такого типу.


УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ НЕНАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ

Відповідно до статті 8 (частина 14) Закону України “Про захист прав споживачів”, у разі виникнення сумнівів як споживаного товару, за бажанням покупця може бути проведена незалежна експертиза, при цьому, при встановленні повної працездатності товару та його відповідності заявленим технічним та функціональним характеристикам , Витрати проведення експертизи відшкодовує покупець.

Обмін товару або повернення коштів за нього виконується лише після отримання результатів незалежної експертизи, яка встановила, що товар відповідає заявленим виробником параметрам. Споживач має право бути присутнім при перевірці якості товару особисто або за допомогою свого уповноваженого представника.

У разі підтвердження неналежної якості товару за результатами проведення незалежної експертизи оплату та витрати, пов'язані з доставкою чи пересиланням товару, виконує продавець.

Незначні зміни зовнішнього вигляду товару або його окремих елементів, вказаних на зображеннях сайту https://formdekor.com/ та які не впливають на функціональні якості та технічні характеристики товару, не є несправністю товару.

Виробник товару також залишає за собою право без попереднього повідомлення вносити зміни в конструкцію, зовнішній вигляд, комплектацію та характеристики товару для покращення його технологічних та експлуатаційних якостей. Комплектація, колір, зовнішній вигляд та інші параметри товару можуть відрізнятися від зазначених на сайті.

Якщо у Вас виникли підозри, що наш товар не працює належним чином, несправний або має заводські дефекти, будь ласка, виконайте такі дії:

  • зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом, інформація вказана у розділі Контакти.
  • напишіть нам листа на електронну пошту з темою «Повернення товару» і постарайтеся максимально докладно описати проблему. Після отримання листа наш сервіс-менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей та допомоги у вирішенні цієї проблеми.


ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

Після отримання нами товару та при повній його відповідності вимогам, описаним вище, вам буде повернено гроші.

Відповідно до Закону України “Про захист прав споживачів” повернення грошей провадиться у строк до 7 днів з моменту отримання поверненого товару.

Повернення коштів здійснюється тим самим способом і тій самій особі, якою було сплачено замовлення.

Звертаємо вашу увагу на те, що у разі оплати товару банківською картою термін повернення грошей залежить від політики банку-емітента картки.

IT - курсы онлайн